ΔΙΟΙΚ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ


Το Δ.Σ. του Ε.Ο.Σ. Χαλκίδας

  • Πρόεδρος & Έφορος Ορειβασίας: Μπαλτάς Αναστάσιος
  • Αντιπρόεδρος & Έφορος Περιβάλλοντος: Λοβέρδος Γεώργιος
  • Γεν. Γραμματέας & Έφορος τοξοβολίας & Εκδηλώσεων: Χατζηησαῒα Βάσω
  • Ταμίας: Μέρτσιος Μίλτιάδης 
  • Έφορος Εξορμήσεων & Παιδικής ομάδαςΚαραμπατσόλης Φαίδων
  • Έφορος Αγωνιστικής Αναρρίχησης : Ζούσης Ανέστης
  • Έφορος Αναρρίχησης Βράχου: Ρούσσαλης Γεώργιος
  • Έφορος Καταφυγίου: Σπυριδάκης Παναγιώτης
  • Έφορος Ποδηλασίας: –
  • Έφορος υλικών: Παπουλάκης Ζαχαρίας
  • Έφορος καταγραφής και συντήρησης μονοπατιών: Κοκκίνης Σταύρος 
  • Βοηθός εφόρου καταγραφής και συντήρησης μονοπατιών: Πέτροβας Κώστας

Τα προηγούμενα Διοικητικά Συμβούλια

14/02/2016-25/02/2018

  • Πρόεδρος: Πατσουράκης Μηνάς
  • Αντιπρόεδρος: Χολέβας Γεώργιος
  • Γεν. Γραμματέας: Μπαλτάς Αναστάσιος
  • Ταμίας: Σιβίλλια Μαρδίτσα
  • Έφορος Ορειβασίας & Εξορμήσεων: Σαλάτας Ηλίας
  • Έφορος Αναρρίχησης : Κοκκίνης Σταύρος
  • Έφορος Τοξοβολίας : Πατσουράκης Μηνάς
  • Έφορος Καταφυγίου, Περιβάλλοντος & Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης: Καραμπατσόλης Φαίδων
  • Έφορος Ποδηλασίας: Παπαϊωάννου Αναστάσιος
  • Έφορος Εκδηλώσεων: Χατζηησαῒα Βάσω
  • Έφορος υλικών: Αλεξίου Ηλίας
  • Έφορος καταγραφής και συντήρησης μονοπατιών: Ρούσσος Νικόλαος
25/9/14-14/02/2016
  • Πρόεδρος: Κοκονός Ταξιάρχης
  • Αντιπρόεδρος: Χολέβας Γεώργιος
  • Γεν. Γραμματέας: Κούκης Παναγιώτης
  • Ταμίας: Σιβίλλια Μαρδίτσα
  • Έφορος Ορειβασίας : Αλεξίου Ευάγγελος
  • Έφορος Αναρρίχησης : Σαλάτας Ηλίας
  • Έφορος Καταφυγίου, Υλικών & Εγκαταστάσεων,Τοξοβολίας: Πατσουράκης Μηνάς
  • Έφορος Ποδηλασίας: Παπαϊωάννου Αναστάσιος
  • Έφορος Εξορμήσεων & Εκδηλώσεων: Χατζηησαῒα Βάσω
  • Ανάδειξης Ορεινού Όγκου & Προστασίας Περιβάλλοντος: Κούνας Κωνσταντίνος
  • Έφορος καταγραφής και συντήρησης μονοπατιών: Ρούσσος Νικόλαος

26/2/2013-25/9/14

  • Πρόεδρος: Κοκονός Ταξιάρχης

  • Αντιπρόεδρος: Χολέβας Γεώργιος

  • Γεν. Γραμματέας: Κούκης Παναγιώτης

  • Ταμίας: Σιβίλλια Μαρδίτσα

  • Έφορος Ορειβασίας & Αναρρίχησης: Κάτρης Ευάγγελος

  • Έφορος Καταφυγίου, Υλικών & Εγκαταστάσεων: Πατσουράκης Μηνάς

  • Έφορος Ποδηλασίας: Παπαϊωάννου Αναστάσιος

  • Έφορος Εξορμήσεων & Εκδηλώσεων: Αλεξίου Ευάγγελος

  • Ανάδειξης Ορεινού Όγκου & Προστασίας Περιβάλλοντος: Κούνας Κωνσταντίνος

29/5/2012-26/2/2013

  • Πρόεδρος : Κοκονός Ταξιάρχης

  • Αντιπρόεδρος : Χολέβας Γεώργιος

  • Γεν. Γραμματέας : Κούκης Παναγιώτης

  • Ταμίας : Κάτρης Ευάγγελος

  • Έφορος Ορειβασίας & Αναρρίχησης : Ρίπης Ιωάννης

  • Έφορος Καταγραφής &Συντήρησης Μονοπατιών:Σταματίου Ιωάννης

  • Έφορος Καταφυγίου,Υλικών &Εγκαταστάσεων: Κούνας Κων/νος

  • Έφορος Εξορμήσεων &Εκδηλώσεων: Βαλκώνη Ματούλα

  • Έφορος Ποδηλασίας : Μανωλιός Μάριος

18/10/2011-29/5/2012

  • Πρόεδρος : Κοκονός Ταξιάρχης

  • Αντιπρόεδρος : Χολέβας Γεώργιος

  • Γεν. Γραμματέας : Κούκης Παναγιώτης

  • Ταμίας : Κάτρης Ευάγγελος

  • Έφορος Αναρρίχησης : Ρίπης Ιωάννης

  • Έφορος Ορειβασίας & Χιονοδρομίας : Καραγκούνη Χριστίνα

  • Έφορος Καταγραφής &Συντήρησης Μονοπατιών:Σταματίου Ιωάννης

  • Έφορος Καταφυγίου,Υλικών &Εγκαταστάσεων: Κούνας Κων/νος

  • Έφορος Εξορμήσεων &Εκδηλώσεων: Βαλκώνη Ματούλα

  • Έφορος Ποδηλασίας : Μανωλιός Μάριος

13/1/11-18/10/2011

  • Πρόεδρος : Κοκονός Ταξιάρχης

  • Αντιπρόεδρος : Χολέβας Γεώργιος

  • Γεν. Γραμματέας : Κούκης Παναγιώτης

  • Ταμίας : Κάτρης Ευάγγελος

  • Έφορος Αναρρίχησης : Ρίπης Ιωάννης

  • Έφορος Ορειβασίας & Β Έφορος Αναρρίχησης: Ρούσης Νικόλαος

  • Έφορος Καταγραφής &Συντήρησης Μονοπατιών:Σταματίου Ιωάννης

  • Έφορος Καταφυγίου,Υλικών &Εγκαταστάσεων: Κούνας Κων/νος

  • Έφορος Εξορμήσεων &Εκδηλώσεων: Βαλκώνη Ματούλα

  • Έφορος Χιονοδρομίας : Καραγκούνη Χριστίνα

  • Έφορος Ποδηλασίας : Μανωλιός Μάριος

1/3/2010 – 13/1/2011

  • Πρόεδρος : Κοκονός Ταξιάρχης

  • Αντιπρόεδρος : Χολέβας Γεώργιος

  • Γεν. Γραμματέας : Κούκης Παναγιώτης

  • Ταμίας : Κάτρης Ευάγγελος

  • Έφορος Ορειβασίας : Κολέτσιος Αθανάσιος

  • Έφορος Αναρρίχησης : Ρίπης Ιωάννης

  • Β Έφορος Αναρρίχησης: Ρούσης Νικόλαος

  • Έφορος Καταγραφής &Συντήρησης Μονοπατιών:Σταματίου Ιωάννης

  • Έφορος Καταφυγίου,Υλικών &Εγκαταστάσεων: Κούνας Κων/νος

  • Έφορος Εξορμήσεων &Εκδηλώσεων: Βαλκώνη Ματούλα

  • Έφορος Χιονοδρομίας : Καραγκούνη Χριστίνα

  • Έφορος Ποδηλασίας : Μανωλιός Μάριος

26/2/2007 – 22/2/2010

  • Πρόεδρος : Κοκονός Ταξιάρχης
  • Αντιπρόεδρος : Χολέβας Γεώργιος
  • Γεν. Γραμματέας : Κούκης Παναγιώτης
  • Ταμίας : Κάτρης Ευάγγελος
  • Έφορος Ορειβασίας – Αναρρίχησης : Ρίπης Ιωάννης
  • Έφορος Καταφυγίου : Σταματίου Ιωάννης
  • Έφορος Εξορμήσεων : Παπαζυγούρα Σούλα
  • Έφορος Εκδηλώσεων : Καραβά Φιλιώ
  • Έφορος Ποδηλασίας : Καρβελάς Παναγιώτης
  • Έφορος Χιονοδρομίας : Κούνας Κωνσταντίνος

 

10/2/2004 – 26/2/2007

  • Τριάντης Θανάσης. Πρόεδρος
  • Μίχας Γιώργος. Αντιπρόεδρος
  • Μιχαήλ Χρήστος. Γεν. Γραμματέας
  • Λοβέρδου Βάσω. Ταμίας
  • Κομπορόζου Γίτσα. Έφορος Δραστηριοτήτων
  • Χολέβας Γιώργος. Έφορος Υλικών & Εγκαταστάσεων
  • Ρίπης Γιάννης. Έφορος Ορειβασίας – Αναρρίχησης
  • Μιμίκου Μαρία. Έφορος Χιονοδρομίας
  • Ρουμπής Τάσος. Έφορος Ποδηλασίας

 

2/3/2001 – 9/2/2004

  • Χολέβας Γιώργος. Πρόεδρος
  • Τσάλλας Ιωαν. & Τριάντης Θαν. Αντιπρόεδρος
  • Λοβέρδου Βάσω. Γεν. Γραμματέας
  • Ρουμπής Ιωάννης. Ταμίας
  • Τριάντης Θαν. & Μίχας Γιώρ. Έφορος Εγκαταστάσεων
  • Μιχαήλ Χρήστος. Έφορος Ορειβασίας
  • Μπούτρης Τάσος. Έφορος Χιονοδρομίας
  • Μίχας Γιώργος
  • Κούκουρας Γιώργος

 

18/2/99 – 1/3/01

  • Μίχας Γιώργος. Πρόεδρος
  • Τσάλλας Ιωάννης. Αντιπρόεδρος
  • Κούκουρας Γιώργος. Γεν. Γραμματέας
  • Ρουμπής Ιωάννης. Ταμίας
  • Τριάντης Θανάσης. Έφορος Εγκαταστάσεων
  • Μιχαήλ Χρήστος. Έφορος Ορειβασίας
  • Καπνίση Μαρία. Έφορος Χιονοδρομίας
  • Μπούτρης Τάσος. Ειδ. Γραμματέας
  • Γάτος Κώστας. Υπευθ. Δημοσίων Σχέσεων


ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

20/12/1936 – 22/1/38

(Προσωρινή Διοικούσα Επιτροπή)

  • Καψαλόπουλος Παύλος Πρόεδρος
  • Αθανασίου Παρασκευάς. Αντιπρόεδρος
  • Νικολάου Μιχάλης Γεν. Γραμματέας
  • Κωνσταντάκης Νικηφόρος Έφορος
  • Χαλβατζής Αλέκος Ταμίας
  • Χαϊνάς Γεώργιος Σύμβουλος
  • Οβαδίας Σόλων Σύμβουλος

 

23/1/38 – 15/1/39

  • Καμπάνης Νικόλαος Πρόεδρος
  • Χαϊνάς Γεώργιος Αντιπρόεδρος
  • Νικολάου Μιχάλης Γ. Γραμματέας
  • Πίσχινας Δημήτρης Έφορος
  • Βαϊμάκης Ιωάννης Ταμίας
  • Βάκης Κων/νος Σύμβουλος
  • Αθανασίου Παρασκευάς Σύμβουλος

 

16/1/39 – 23/2/40

  • Πίσχινας Δημήτριος Πρόεδρος
  • Κωνσταντάκης Νικηφόρος Αντιπρόεδρος
  • Βάκης Κων/νος Γ. Γραμματέας
  • Βαϊμάκης Ιωάννης Έφορος
  • Αναστασίου Εμμανουήλ Ταμίας
  • Καμπάνης Νικόλαος Σύμβουλος
  • Νικολάου Μιχάλης Σύμβουλος