![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2016/08/poster_children.jpg)
Δημιουργία τμήματος παιδικής πεζοπορίας
03/08/2016![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2017/02/14224823_358785711176084_2099671402163494425_n.jpg)
Γιορτή Καταφυγίου 2016
05/09/2016![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2017/03/14067546_10210303400291560_7687060226964114857_n-960x480.jpg)
Στις 28 Αυγούστου μια ομάδα ορειβατών του ΕΟΣ Χαλκίδας πραγματοποίησε την πρώτη της γνωριμία με το κανό καγιάκ θαλάσσης στα Λιχαδονήσια της βόρειας Εύβοιας. Ο ενθουσιασμός της ομάδας και γι αυτή τη δραστηριότητα ανοίγει το δρόμο για περισσότερες εξορμήσεις με κανό καγιάκ.
Φωτογραφίες: Μηνάς Πατσοράκης
Βίντεο: Τάσος Μπαλτάς