![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2017/02/16649109_10212061227076131_5665855458947831701_n.jpg)
Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση 2017
21/02/2017![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2017/03/16996242_491358257918828_7294212377966512302_n.jpg)
Εξόρμηση Σκύρος, ανάβαση Κόχυλας 2017
02/03/2017![](https://eoschalkidas.gr/wp-content/uploads/2017/03/bike-1200x480.jpg)
Η πρώτη ποδηλατοβόλτα από τον σύλλογο μας θα γίνει το Σαββάτο 4 Μαρτίου στις 15:00, σημείο συνάντησης τα αγάλματα στην παραλία Χαλκίδας. Φέρτε μαζί σας το ποδήλατο σας σε ότι κατάσταση είναι, δεν υπάρχει περιορισμός αν είναι καινούργιο – παλιό -αγωνιστικό – δρόμου κλπ. Επίσης φέρτε μαζί σας την καλή σας διάθεση να κάνουμε μια σύντομη βόλτα 2 ωρών να γνωριστούμε και να μάθουμε κάποια εισαγωγικά θέματα για το ποδήλατο.
Υπεύθυνος είναι ο ποδηλάτης Γιάννης Φουριέζος.